Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Satın aldığınız ürünü değiştirmek ya da iade etmek durumunda olduğunuzu düşünüyorsanız Lütfen mesafeli satış sözleşmesi sayfasına girerek ilgili bölümlerden iade ve değiştirme şartlarını okuyunuz.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Değiştirmek istediğiniz ürünün elimize ulaşmasından itibaren Üç(3) ila yedi(7) gün arasında değişen ürün iade incelemesi sonucu ürünün iadesine karar verilirse, ürün değişimi, stoklarımızda ürünün bulunması durumunda geçerlilik kazanır ( Değiştirmeye olanak yok ise alım ücret iadesi sürecini başlatabilirsiniz). Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Bizden onay alınmadan yapılan iadeler kabul edilemeyeceğinden, iade ya da değiştirme süreçlerinde bizimle iletişim kurunuz. Size gerekli işleyiş bildirilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.