Designworks Ink

KUTULU 5 'Lİ NOT DEFTERİ SETİ 17 x 11,5 cm - TRAVEL NOTEBOOKS - ADVENTURE

Designworks Ink
Fiyat
:
1.049,90 TL
Havale ile
:
997,41 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Designworks Ink'in bu güzel seyahat not defteri setinde bir not defteri tutun veya maceralarınızı günlüğe kaydedin.
  5 klasik defterden oluşan bu setin her biri, siyah sırtlı farklı bir blok renkli kapağa sahiptir. Her defterin ön tarafında, altında farklı bir ibare bulunan şık bir altın yazı tipiyle 'Cilt No.' başlığı yer almaktadır. Günlüğün alt kısmında "Gezi Hedefi" ve "Tarihler" için boşluk bulunan beyaz bir etiket bulunur.
  Her not defterinin içinde biletleri saklamanız için pencereli bir kese cebi ve 'Planlama ve Ayrıntılar', 'Bütçe', 'Hedefler' ve 'Paket Listesi' dahil doldurmanız için sayfalar bulunur. Gününüzü günce olarak tutmanız için altı gününüz var; tarih, hava durumu, yerler, görülecek yerler, yemek, favori an, yansımalar ve daha fazlası. Her gün ayrıca noktalı bir sayfada ve boş bir sayfada karalamalar ve notlar için alana sahiptir. Bu size, keşfe çıktığınız veya dinlendiğiniz her gün için seyahatlerinizi ve maceralarınızı belgelemek için yeterli alan sağlar!
  Bu beş ince, karton kapaklı defter, hepsini bir arada tutabilmeniz için ciltli bir çanta içinde gelir. Şık bir altın yazı tipiyle 'Macera' başlığını taşıyan ve siyah kumaş arka plana karşı duran kılıf, onları zamansız ve seyahatlerinizi hatırlamak için harika bir hatıra yapıyor.
  Seyahat eden veya günlük tutmaktan hoşlanan herkes için mükemmel, çarpıcı bir kırtasiye malzemesi, maceracılar için ideal, muhteşem bir lüks hediye!

  Renk: Siyah, Altın
  Boyutlar: 17.00 x 11.50 cm.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.